Wynajem nieruchomości dla polskich firm w Niemczech

Nasza oferta odnosi się do wszystkich firm niezależnie czy to będzie firma usługowa, która potrzebuje 20 metrów kw. biura, czy też duża firma handlowa lub produkcyjna która potrzebuje 5000 metrów kw. magazynu.

Każda firma planująca rozwój na nowym rynku potrzebuje wynająć biuro, magazyn, mieszkanie dla swoich pracowników czy powierzchnię handlową niezależnie czy sprzedaje swoje towary tylko przez internet czy też buduje swoją sieć sprzedaży poprzez tworzenie sieci sklepów.

Możemy w pełni zaspokoić Państwa potrzeby w tym zakresie.
Nasza oferta odnosi się do wszystkich firm niezależnie czy to będzie firma usługowa, która potrzebuje 20 metrów kw. biura, czy też duża firma handlowa lub produkcyjna która potrzebuje 5000 metrów kw. magazynu.

Nasza oferta wynajmu nieruchomości na terenie Niemiec obejmuje:

- Biura
- Magazyny
- Powierzchnie handlowe
- Mieszkania dla polskich przedsiębiorców chcących wejść na rynek niemiecki.

Ponadto możemy zaproponować również mieszkania na sprzedaż w celach inwestycyjnych w Berlinie, gdzie ceny są obecnie najniższe w Niemczech ale mają stałą tendencję wzrostową.Wirtualne biuro w Niemczech

Wirtualne Biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu na siedzibę firmy oraz obsługę przychodzącej korespondencji. W zakres obsługi wchodzi również tłumaczenie otrzymywanych dokumentów.

Nasza oferta polega nie tylko na udostępnieniu adresu ale również na rzeczywistym wynajmie własnego biura wraz z możliwością przechowywania tam swojej dokumentacji i odbywania spotkań.

Posiadamy na terenie Berlina kilka lokalizacji spełniających powyższe kryteria.

Nasza oferta skierowana jest do firm nowo zarejestrowanych w Niemczech jak również do podmiotów już istniejących, ale poszukujących nowej siedziby. Ponadto z takiej usługi mogą korzystać polskie firmy poszukujące siedziby na swój oddział w Niemczech.

Czy wiesz że:

Większość polskich firm w Niemczech jest przekonanych o słuszności dokonanej kiedyś decyzji i zapewne będzie rozwijać działalność na rynku niemieckim.
Aż 96% przedsiębiorców deklaruje, ze ponowiłaby wybór Niemiec jako lokalizacji dla swojej inwestycji.

Dowiedz się więcej

Dlaczego warto zarejestrować spółkę w Niemczech

Zaistnienie i funkcjonowanie na niemieckim rynku uważa się za jeden z najbardziej bezpiecznych wariantów rozwoju firmy. Rynek niemiecki jest bardzo stabilny, w jego obrębie działa zaawansowana konkurencja, duży jest także popyt na różne towary i usługi. Wielu polskich przedsiębiorców po udanym debiucie na rynku krajowym decyduje się otworzyć firmę w Niemczech. Jest to opcja samodzielnego zaistnienia na niemieckim rynku, zamiast korzystania na przykład z pośrednictwa autoryzowanego dystrybutora bądź przedstawiciela handlowego.

Zakup samochodu osobowego 40% taniej niż w Polsce

Zakup samochodu osobowego w Niemczech w przeciwieństwie do Polski nie jest objęty podatkiem akcyzowym a dodatkowo kupującej firmie przysługuje pełny zwrot podatku VAT. Dodatkowo możemy uzyskać dużo większe rabaty dla kupującego co w rezultacie pozwala nabyć samochód o 40 % taniej.

Tańszy leasing i kredyt

Leasing jak również kredyt na zakup samochodów osobowych jest dostępny również dla nowo powstałych spółek. Koszty obu produktów są znacznie niższe niż w Polsce. Porównaliśmy wiele ofert leasingowych i kredytowych w Polsce i możemy stwierdzić, że miesięczne raty przy leasingu jak i przy kredycie przy zakupie takiego samego pojazdu są nawet o 40% tańsze w Niemczech.

Pełny zwrot VAT w całym obrocie gospodarczym

W Niemczech zwrot podatku VAT przysługuje bez żadnych ograniczeń. Nawet podatek VAT zapłacony w fakturze w restauracji podlega odliczeniu, nie mówiąc już o paliwie, samochodach, oponach i wielu innych wykluczeniach które tak naprawdę powodują że w Polsce wiele wydatków firm objętych jest podatkiem obrotowym a nie podatkiem VAT.

Obniżenie kosztów zatrudnienia

Mając spółkę w Niemczech możesz skorzystać z jednego z najlepszych na świecie systemów ubezpieczeń zdrowotno - emerytalnych, płacąc miesięcznie mniej niż dzisiaj płacisz za ZUS. To samo możesz zaoferować swoim pracownikom. W tym przypadku możesz oszczędzać na kosztach pracy, dzięki kwotom wolnym od podatku obowiązującym w Niemczech.

Możliwość zaoferowania produktów Made in Germany

Działalność gospodarcza prowadzona w Niemczech pozwala sygnować produkty logo 'Made in Germany', które łatwiej sprzedawać na rynkach europejskich, a dodatkowo prowadzenie spółki niemieckiej jest łatwiejsze i bardziej zyskowne niż podobna działalność w Polsce.

Obniżenie kosztów podatkowych

Mając firmę w Niemczech możesz skorzystać z większych możliwości zaliczania wydatków w koszty uzyskania przychodów. Pomożemy ci też obniżyć koszty podatkowe przy wszelkiego rodzaju inwestycjach np. zakup maszyn i urządzeń, technologii i systemów informatycznych.